Levent Veteriner

Dostlarımıza yardım etmek için burdayız.

Levent ilçesinde tercih edeceğiniz veteriner kliniğinin evinize yakın ve hızlıca ulaşılabilir bir klinik olması oldukça önemlidir.

Evcil Hayvanlara Profesyonel Hizmet Veriyoruz

Kliniğimizde hayvan sağlığını yakından takip eden, hayvanlar konusunda çok iyi bilgi ve deneyimi bulunan veteriner hekimlerimiz ile çalışmaya özen gösteriyoruz. Veteriner hekimin bilgili ve deneyim sahibi olması, hayvanların problemini erken teşhis etme ve tedaviye erken başlama gibi birçok unsurun tetikleyicisidir. Erken fark edilen sağlık sorunları, tedaviye zamanında başlanması, iyileşme hızının artmasını da beraberinde getiriyor. Bu durumda hem hayvanımız hem de hayvan sahibi kliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılıyor.

Levent'te Veteriner Arayanlar Nelere Dikkat Etmeli?

Veteriner kliniği tercih ederken hayvan sahiplerinin çok fazla tereddütler yaşadığını görüyoruz. Farklı veteriner kliniklerinde alınan kötü hizmet, yetersiz bakım, bilgisiz veterinerler hayvan sahiplerinin korkmasına en büyük sebeptir. Veteriner kliniği konusunda yanlış tercihler yapmak hayvan sahiplerinin yaşadığı en büyük sorunlar arasında yer alıyor. Bu sorunları yaşamamak için veteriner kliniğini arayışınızda çok iyi araştırmalar yapmanız gerekiyor. Kaybedilen zamanın ve sağlığın geri dönüşü yoktur. İster Levent isterse farklı ilçelerde veteriner kliniği arayışında olanlar bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Hayvanınızın ruhsal ve fiziksel sağlığını önemsiyoruz. En iyi hizmeti sağlamak ve sizleri mutlu göndermek için her zaman işimizin başında ve en iyi şekilde yapıyor olacağız.

Veteriner Ulaşım

📞 0212 916 24 46

💬 0533 052 96 90

✉️ info@gulbagveteriner.com

Adres : Gülbahar Galata Deresi Caddesi No:27 D:31, 34410 34360 Şişli/İstanbul Türkiye