4.Levent Veteriner

Sizlere yardımcı olmak için buradayız.

4.Levent ilçesindeki veteriner kliniği seçiminde, hızlı şekilde ulaşabileceğiniz bir kliniğin tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Evcil Hayvanınızın Sağlığı Bizim İçin Önceliklidir

Kliniğimize gelecek dostlarımıza kaliteli tıbbi ve cerrahi hizmet sağlıyoruz. Deneyimli ekibimiz, evcil hayvan muayeneleri ve aşılar dahil olmak üzere birinci sınıf hizmetler sunarken stressiz bir yaşam sağlamaya kendini adamıştır.Stressiz bir yaşamın ilk anahtarı ise sağlıklı bedenlerle gerçekleşmektedir.

Gülbağ Veteriner Kliniğine Ulaşım

4.Levent'ten Gelerek Uzman Veterinerlerimizle Tanışın

Evcil hayvanlarınızın sağlığı için sadece temel hizmetler sunmakla kalmayız.Aynı zamanda beslenme, egzersiz ve diğer ihtiyaçlar konusunda da sizlere rehberlik ederiz.Dostlarımızın doğal davranışlarını anlamanıza yardımcı olur ve onların mutluluğunu sağlamak için sizlere tavsiyeler veririz.

Sonuç olarak, evcil hayvanlarınız hayatımızda önemli bir yer kaplar.Onların sağlıkları ve mutlulukları bizim için her zaman önceliklidir.Veteriner kliniğimiz ortaya koyduğu misyon ve vizyon ile minik dostlarımızın uzun ve mutlu bir yaşama sahip olması için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

 

İletişim ve Ulaşım

📞 0212 916 24 46

💬 0533 052 96 90

✉️ info@gulbagveteriner.com

Adres : Gülbahar Galata Deresi Caddesi No:27 D:31, 34410 34360 Şişli/İstanbul Türkiye